İstanbul Web Tasarım

İSTANBUL WEB TASARIM

İstanbul, Türkiye`nin en kalabalık, ekonomik açıdan en önemli ve kültürel açıdan başkenti olan şehridir. Türkiye sanayisinin en büyük kuruluşlarının %42 `si en büyük kuruluşlarının %50`si İstanbul şehrindedir. Ekonomi açısından dünyanın en büyük 34. sıradaki şehridir İstanbul.

Tarihi geçmişi ve coğrafi konumunu sayfalarca yazı yazsak anlatamayacağımız bir şehirdir İstanbul. Biz bu yazımızda İstanbul da faaliyet gösteriyor olan firmaların veya kuruluşların web sitelerinin de bu önemli şehre yakışır olmasını gerekliliğini anlatacağız.

Dünya çapında ekonomik ve kültürel açından bu kadar önemli bir şehir de faaliyet göstermekte olan firmanızın yada kurumunuzun internet ortamında ki yeri de çok önemlidir. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemler artık internet ve dijital çağdır. Her firma kendini anlatabileceği, ürünlerini sunabileceği veya sağladığı hizmetleri insanlara yani potansiyel müşterilerine sunabileceği en büyük reklam türüdür internet.

İnternet reklamcılığı denildiğinde ilk akla gelenler web site ve sosyal medyadır. Web siteler sayesinde potansiyel müşterileriniz bilgisayar ortamında firmanızı hakkında çok rahat bir bilgi toplayabilir, sosyal medya sayesinde milyonlarca insana ulaşabilir

Web siteniz sayesinde potansiyel müşterinize kendinizi çok rahat bir şekilde tanıtabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatabilirsiniz. Eskiden yeni müşterileri bünyenize katmak için kataloglar, tanıtım broşürleri gibi basılı dokümanlar yaptırıp kapı kapı dolaşıp insanlara firmaların tanıtımı yapılırdı. Bu da haliyle fazladan personel ve iş gücü gerektirirdi. Haliyle bunlarla doğru orantıda olarak da fazladan maddi bir sorumluluk altına giriliyordu. Hatta katalog, broşür gibi basılı dokümanlar yapıldıktan sonra gelişen ürün veya hizmet yelpazesi için yeniden kataloglar veya broşürler yapıp yine bir iş yükü ve maddi yükün altına girerek müşterilerinize dağıtımı gerçekleştiriliyordu.

Web site sayesinde artık bu tip sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Creapark olarak yaptığımız her web sitesini tamamiyla yönetilebilir yeteneklerde yapıp müşterilerimizin bize ihtiyaçları olmadan kendi web sitelerinin kendi yönetiminde olmasını sağlıyoruz. Böylelikle ürünlerini kendileri veya görevlendirecekleri çalışanları ekleyebilir, güncelleyebilir veya silebilir. Yönetim paneli sayesinde daha sonra ürün güncellemelerin de herhangi bir maddi yük altına girmemiş olacaksınız.

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sosyal medya web sitelerini (twitter, facebook, pinterest gb.) doğru bir şekilde kullanarak daha çok insana ulaştırabilirsiniz. Böylelikle potansiyel müşterilerinize daha fazla bir şekilde ulaşmış olursunuz ve iş hacminizi daha da büyültmüş olacaksınız. Sosyal medya da markanızın değerini ve bilenebilirliğini daha çok artırmak için "Sosyal medya takibi neden gereklidir?" başlıklı yazımızı, ayrıca yaptıracağınız SEO çalışmasını sosyal medya sitelerinde yararını daha iyi anlayabilmeniz için "Sosyal medyanın Seo üzerindeki etkisi" başlıklı yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İstanbul`da faaliyet gösteren refaranslarımızdan bazıları şunlardır.

  • Tem Hizmet
  • Tekno Pross
  • Metan Shop
  • Avrupa Konutları